چیز – شیء ایران زلزله گلستان استانی

چیز – شیء: ایران زلزله گلستان استانی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شایسته‌های بدشانس , 4 امتیازی‌های از بین بردن شده

به گزارش خبرآنلاین؛ کمتر پیش می آید که تیمی با 4 امتیاز طعم تلخ از بین بردن از جام جهانی را بچشد. معمولا افزایش از گروه در این مسابقه ها به عنوان تیم دوم، با 4

شایسته‌های بدشانس , 4 امتیازی‌های از بین بردن شده

4 امتیازی های از بین بردن شده؛شایسته های بدشانس

عبارات مهم : ایران

تیم های کشور عزیزمان ایران و سنگال در عین شایستگی از جام جهانی کنار رفتند.

به گزارش خبرآنلاین؛ کمتر پیش می آید که تیمی با 4 امتیاز طعم تلخ از بین بردن از جام جهانی را بچشد. معمولا افزایش از گروه در این مسابقه ها به عنوان تیم دوم، با 4 امتیاز رقم می خورد ولی جام جهانی 2018 ثابت کرد که گاهی تیم ها با 4 امتیاز هم از بین بردن می شوند.

شایسته‌های بدشانس , 4 امتیازی‌های از بین بردن شده

ایران در گروه B جام جهانی نخستین قربانی 4 امتیازی جام بود. تیم شایسته و جنگنده کارلوس کی روش مراکش را شکست داد و از پرتغال امتیاز گرفت ولی در کمال ناباوری در نهایت پایین تر از دو تیم پنج امتیازی گروه یعنی اسپانیا و پرتغال قرار داده شد و در نهایت نتوانست جهت نخستین بار در تاریخش پا به مرحله حذفی جام بگذارد.

دیگر قربانی شایسته جام بیست و یکم از قاره آفریقا می آید. سنگال که با ارائه فوتبالی هجومی و شجاعانه ابتدا لهستان را شکست داد و سپس در لحظات آخر برد برابر ژاپن را با تساوی عوض کرد و با 4 امتیاز پا به روز آخر گذاشت. سنگالی های سیاه پوست روز گذشته 1-0 به کلمبیا باختند تا کارشان جهت افزایش از گروه به آیتم هایی غیر از امتیاز بکشد. ژاپن هم پا به پای نماینده قدرتمند آفریقا 4 امتیاز گرفته بود. با تساوی امتیازات، تفاضل، گل های زده و حتی بازی رو در رو، کار به شمارش تعداد کارت های زرد کشید تا سامورایی ها به علت کارت زرد کمتر در نهایت موفق به افزایش به دور بعد شود و سنگالی ها به منزل باز گردند.

به گزارش خبرآنلاین؛ کمتر پیش می آید که تیمی با 4 امتیاز طعم تلخ از بین بردن از جام جهانی را بچشد. معمولا افزایش از گروه در این مسابقه ها به عنوان تیم دوم، با 4

با این حال علاوه بر ژاپن که با 4 امتیاز افزایش کرد، آرژانتین هم دیگر افزایش کننده 4 امتیازی جام جهانی بود که با راهیابی خود به مرحله بعد داغ مشکل بر دل ایرانی ها گذاشت به این علت که آرژانتین در حالیکه دقیقا اندازه کشور عزیزمان ایران امتیاز کسب کرده بود، حتی تفاضل گل منفی هم داشت در حالی که تفاضل کشور عزیزمان ایران 0 بود ولی یاران لیونل مسی به لطف حضور یک تیم 9 امتیازی در گروه(کرواسی) توانستند بعد از این تیم راهی مرحله بعد جام شوند.

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | ایرانی | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz